fervortop patelnia nieprzywierająca płaska patelnia z kamienia kukurydzy w kształcie serca z 4 otworami 28cm B081H8148Y

fervortop patelnia nieprzywierająca płaska patelnia z kamienia kukurydzy w kształcie serca z 4 otworami 28cm B081H8148Y
fervortop patelnia nieprzywierająca płaska patelnia z kamienia kukurydzy w kształcie serca z 4 otworami 28cm B081H8148Y fervortop patelnia nieprzywierająca płaska patelnia z kamienia kukurydzy w kształcie serca z 4 otworami 28cm B081H8148Y
Kod produktu: B081H8148Y
Dostępność: W magazynie
Cena: zł252.91 zł60.58
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

  • Cztery otwory: można piec cztery jajka jednocześnie lub cztery różne rodzaje żywności, co jest energooszczędne i doskonale spełnia codzienne zapotrzebowanie rodzinne.

  • Wszechstronność gotowania: nieprzywierający garnek do gotowania jajek sadzonych może być używany do smażenia, pieczenia, grillowania, duszenia i smażenia mięsa, warzyw itd. Patelnię można używać każdego dnia, aby przygotować pyszne omlety / omlety / pieczeni dla rodziny i ukochanych dzieci!

  • Powłoka nieprzywierająca: elegancka czarna powłoka z kamienia kukurydzanego, swobodnie rozmieszczone białe plamy, prosta ale nie traci modnej atmosfery. Lekki dym i mniej oleju, nie są łatwe do utrzymania w czystości, dzięki czemu kuchnia i czyszczenie są beztroskie.

  • Doskonałe wykonanie: uchwyt bakelitowy o ergonomicznym kształcie, wygodnym uchwytem i antypoślizgowym zabezpieczeniem przed oparzeniem. Farba odporna na wysokie temperatury, odporna na działanie wysokich temperatur. Powłoka nie spada łatwo. Nity są mocne, mocne, trwałe i bezpieczniejsze.

  • Uchwyt nadający się do mycia w zmywarce i odporny na wysokie temperatury: nasza wyjątkowa powłoka nieprzywierająca chroni zmywarkę i jest wyposażony w antypoślizgową, odporną na wysokie temperatury tuleję uchwytu, aby zapewnić bezpieczeństwo dłoni podczas gotowania lub jedzenia.

  • fervortop patelnia nieprzywierająca płaska patelnia z kamienia kukurydzy w kształcie serca z 4 otworami 28cm B081H8148Y

Sklep na bazie katalayah.pl © 2020