Filiżanka ogień szczypce zestaw-częściowy grzanego wina Bremen B074LX5N64

Filiżanka ogień szczypce zestaw-częściowy grzanego wina Bremen B074LX5N64
Filiżanka ogień szczypce zestaw-częściowy grzanego wina Bremen B074LX5N64 Filiżanka ogień szczypce zestaw-częściowy grzanego wina Bremen B074LX5N64 Filiżanka ogień szczypce zestaw-częściowy grzanego wina Bremen B074LX5N64
Kod produktu: B074LX5N64
Dostępność: W magazynie
Cena: zł329.08 zł148.01
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

Strona 1 z 1 PoczątekStrona 1 z 1 Ta funkcja zakupów będzie nadal ładować przedmioty po naciśnięciu klawisza Enter. Aby wyjść z tej karuzeli, użyj klawisza skrótu nagłówka w celu przejścia do następnego lub poprzedniego nagłówka. WsteczDalej

Klienci, którzy oglądali ten przedmiot, kupili również

 • Filiżanka do gorącego ponczu mini stożek na cukier (50 sztuk) oryginalna mini domek na cukier do grzanego poncza 4,2 na 5 gwiazdek 13 13,90 €

 • Feuerzangentasse Zimt-Zucker-Hütchen (50 Stück) Original Zimtzuckerhütchen für Feuerzangenbowle 4,0 na 5 gwiazdek 50 13,90 €


 • Ogień jest szczypce zestaw filiżanek do nastrojowe zimowe wieczory w obszarze prywatnym krąg lub jako innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju prezent dla rodziny, przyjaciół, klientów, kolegi lub partnerów biznesowych.
  Zakres dostawy:
  6 kubki oryginalny kubek z ceramiki łącznie ze zintegrowaną i selbsthaltender szczypce do zapalniczek ze stali nierdzewnej o mechanizmie obrotowym.
  (odpornych na działanie cukier kapelusików nie wchodzą w zakres dostawy.)
  Cechy
  Biały z motywem Bremen.
  Kubek filiżanka o pojemności 200 ML pojemność.
  Kubek filiżanka ceramiczna z nierdzewnej stali nierdzewnej firmy ognia szczypce do cięcia (nadaje się do mycia w zmywarce, odporne na wysokie temperatury).
  Nadają się idealnie do wręczenia i przechowywać na ogień szczypce filiżanek.
  Szczypce do zapalniczek kubki nadają się idealnie do przygotowania grzanego wina, lumumba, hutnictwa do herbaty, i grog. Więcej pysznych przepisów w Zucker chen.
  Przygotowanie
  Napełnij jest podgrzewanych napoju (np. grzane wino) w garnku pożaru szczypce filiżanka i świadczą o wbudowanej ognia szczypce z jednym skarmelizowany cukier firmy kapelusików. napar przyczynia się do zmniejszenia skarmelizowany cukier ALC-kapelusików z rum do nasycenia (przez co najmniej 68% OBJ.) I łatwopalnością przyczynia się do zmniejszenia skarmelizowany cukier firmy kapelusików z jednym zapałki.
  Podziwiaj przyczynia się do zmniejszenia zajrzyj do gry na lodernden płomienia huetchens z płonącymi skarmelizowany cukier. Szczypce do zapalniczek ze stali nierdzewnej można w zależności od dwupoziomową uruchamia karmelowa wystarczy przetrzeć obniżyć jedną ręką. Jest gotowy do grzanego wina lub innego gorącym napojem, takich jak lumumba hutnictwa do herbaty lub grog.

  Filiżanka ogień szczypce zestaw-częściowy grzanego wina Bremen B074LX5N64

Sklep na bazie katalayah.pl © 2020