Koreański grill elektryczny bez dymu płyta żelazna B07MHHQY75

Koreański grill elektryczny bez dymu płyta żelazna B07MHHQY75
Koreański grill elektryczny bez dymu płyta żelazna B07MHHQY75 Koreański grill elektryczny bez dymu płyta żelazna B07MHHQY75 Koreański grill elektryczny bez dymu płyta żelazna B07MHHQY75 Koreański grill elektryczny bez dymu płyta żelazna B07MHHQY75 Koreański grill elektryczny bez dymu płyta żelazna B07MHHQY75 Koreański grill elektryczny bez dymu płyta żelazna B07MHHQY75
Kod produktu: B07MHHQY75
Dostępność: W magazynie
Cena: zł538.04 zł341.58
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

 • Blacha do pieczenia jest wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium, a rura grzewcza ze stopu aluminium jest przyspawana do dna blachy do pieczenia. Przewodność cieplna jest dobrze i równomiernie podgrzewana i nie deformuje się.

 • Powierzchnia tarczy jest matowana i wyposażona w specjalną powłokę nanokeramiczną, aby zapewnić odprężające grillowanie, nigdy nie pozostać na patelni, wysokiej jakości materiały nieprzywierające, przyjazne dla środowiska i łatwe do czyszczenia.

 • Termostat jest wyposażony w kilka regulatorów temperatury, łatwa obsługa, 6-stopniowa regulacja temperatury do 250°C, aby spełnić różne wymagania w zakresie gotowania.

 • Duży uchwyt bez oparzeń, łatwy do przenoszenia, dno jest izolowane magnetyczną pokrywą ze stali nierdzewnej, co zapewnia bezpieczeństwo.

 • Dzięki płaskiej powierzchni produkty spożywcze mogą utrzymać maksymalny kontakt z panelem, dzięki czemu można mieć pewność, że całe ciepło jest używane do żywności i jest naprawdę energooszczędne.

 • Witamy w SrySm. Mam nadzieję, że zakupy w naszym sklepie to czysta przyjemność.

  Cechy:
  Blacha do pieczenia została wyprodukowana z wysokiej jakości stopu aluminium, a rura grzewcza ze stopu aluminium jest przyspawana na spodzie blachy do pieczenia. Dobra przewodność cieplna i równomierne ogrzewanie bez deformacji.
  Powierzchnia tarczy jest matowana i posiada specjalną powłokę nanokeramiczną, która ułatwia grillowanie, patelnia nieprzywierająca, wysokiej jakości materiał nieprzywierający, przyjazny dla środowiska i łatwy do czyszczenia.
  Termostat jest wyposażony w szeroką gamę regulatorów temperatury, łatwą obsługę, 6-stopniową regulację temperatury do 250°C, aby sprostać różnym wymaganiom w zakresie gotowania.
  Duża rękojeść bez oparzeń, łatwa do przenoszenia, dno jest izolowane magnetyczną osłoną ze stali nierdzewnej, co zapewnia bezpieczeństwo.
  Dzięki płaskiej powierzchni żywność pozostaje w maksymalnym kontakcie z płytą i dba o to, aby cała temperatura żywności została wykorzystana, dzięki czemu jest naprawdę energooszczędna.

  Parametry:
  Waga: 2,65 kg
  Średnica: 48 cm
  Szerokość: 27 cm
  Uchwyt: 15,5 * 9 cm
  Materiał: wysokiej jakości stop aluminium.
  Liczba użytkowników: 4 – 6 osób
  Zastosowanie: wewnątrz, na zewnątrz

  Przed dostawą nasze produkty są w pełni przetestowane. -
  - -

  Koreański grill elektryczny bez dymu płyta żelazna B07MHHQY75

Sklep na bazie katalayah.pl © 2020