Oryginalna Gundel GUSS-rondel Ø 26cm wysokość 8cm uchwyty powierzchnię BIOTAN backofenfeste B00AIV75VI

Oryginalna Gundel GUSS-rondel Ø 26cm wysokość 8cm uchwyty powierzchnię BIOTAN backofenfeste B00AIV75VI
Oryginalna Gundel GUSS-rondel Ø 26cm wysokość 8cm uchwyty powierzchnię BIOTAN backofenfeste B00AIV75VI Oryginalna Gundel GUSS-rondel Ø 26cm wysokość 8cm uchwyty powierzchnię BIOTAN backofenfeste B00AIV75VI
Kod produktu: B00AIV75VI
Dostępność: W magazynie
Cena: zł504.10 zł283.48
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

 • Ø 26 cm, wysokość 8 cm, versandkostenfreie Dostawa na terenie Niemiec

 • Wysokiej jakości z odlewu aluminiowego z akumulatora-therm podłogowa – bezprecedensowemu magazynuje ciepło do ostrych, chrupiących smażonych przypiekania

 • Bardzo twarda, trwałe BIOTAN powierzchni z efektem lotosu do kucharską i beztłuszczowe smażenie

 • backofenfeste uchwytów, uchwyt dzięki wyjątkowy system steckkbe mocno nieseryjna, żadnych śrub, nie chwieje się na uchwyty

 • Nie zawiera kwasu perfluorooktanowego, energooszczędne, przyjazne dla środowiska, 100% Recycle Bar

 • Patelnie Gundel – oryginał od 1972 roku
  Te pfannne polecamy zapewnia dwa do trzech osób. W jeszcze większej powierzchni zasadniczej przez dłuższy czas niż 24 cm, rondel, jeśli chcą Państwo nadać trzecia schabie smażenia. Niezależnie od tego, czy to do ryb, mięsa, warzyw, patyczki do klusek na parze lub ziemniaki, makaron potrawy, jak również wszystkie mięsa potraw takich jak rouladen lub geschnet namiotu na. Może być również stosowany jako starszymi funkcjami duszonych garnek do smażenia do używania w piekarniku. Uchwyty w piekarniku do 260 °C.
  Patelnie Gundel to patelnie odlewane ręcznie w pracochłonnym, specjalnym procesie odlewniczym pod nieustanną kontrolną jakości.
  Dzięki temu otrzymywany jest odlew niemal bez porów, który nie ma żadnych pęcherzyków powietrza. W dno akumulujące ciepło zupełnie się nie paczy, długo zachowuje formę, gwarantuje świetną absorpcję ciepła i równomierne oddawanie ciepła aż do krawędzi.
  Rezultat: najlepsze i równomierne, chrupiące zrumienienie.
  W przypadku naszych produktów płyta zostanie patelni w pracochłonnej metody High-Tech-stałe ze specjalnymi biomineralien powłoką i tym samym tworzy połączoną z półfabrykatem powierzchnię BIOTAN o niezwykle wysokiej twardości.
  Dzięki temu patelnie i garnki Gundel osiągają na całym świecie najwyższy poziom jakości.
  Są one bardzo trwałe, odporne na wysokie temperatury i wytrzymałe i dlatego są chętnie używane także przez profesjonalistów.
  Otrzymujesz 20 lat gwarancji na płaskość dna

  Oryginalna Gundel GUSS-rondel Ø 26cm wysokość 8cm uchwyty powierzchnię BIOTAN backofenfeste B00AIV75VI

Sklep na bazie katalayah.pl © 2020