PoeticHouse uniwersalny uchwyt do pokrywki kuchennej szklany garnek do gotowania B07NN4NLWF

PoeticHouse uniwersalny uchwyt do pokrywki kuchennej szklany garnek do gotowania B07NN4NLWF
PoeticHouse uniwersalny uchwyt do pokrywki kuchennej szklany garnek do gotowania B07NN4NLWF PoeticHouse uniwersalny uchwyt do pokrywki kuchennej szklany garnek do gotowania B07NN4NLWF PoeticHouse uniwersalny uchwyt do pokrywki kuchennej szklany garnek do gotowania B07NN4NLWF PoeticHouse uniwersalny uchwyt do pokrywki kuchennej szklany garnek do gotowania B07NN4NLWF PoeticHouse uniwersalny uchwyt do pokrywki kuchennej szklany garnek do gotowania B07NN4NLWF PoeticHouse uniwersalny uchwyt do pokrywki kuchennej szklany garnek do gotowania B07NN4NLWF
Kod produktu: B07NN4NLWF
Dostępność: W magazynie
Cena: zł222.94 zł15.64
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń
Dodaj do porównania

  • ♡ Wysokiej jakości materiały: nasze pokrywki są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej + tworzywa sztucznego, bezpieczne i przyjazne dla środowiska, zdrowe i nietoksyczne, trwałe.

  • ♡ Styl wzornictwa: jedyne w swoim rodzaju wzornictwo, bardzo proste i przyjemne w trzymaniu, ochrona przed oparzeniem, materiał z tworzywa sztucznego, izolacja cieplna, zabezpieczenie przed oparzeniem, brak uczucia poślizgu, przyssawka jest mocna i nie spada łatwo.

  • ♡ Zastosowanie: nadaje się do małych otworów w środku pokrywy o średnicy 6-10 mm.

  • ♡ Łatwa do czyszczenia: nasze guziki mają piękny wygląd i są łatwe do czyszczenia. Po użyciu można ją czyścić wilgotną szmatką.

  • ♡ Szerokie spektrum zastosowań: nadaje się do wszystkich rodzajów pokryw kuchennych takich jak czajniki, dzbanki olejne, patelnie, pokrywki, pokrywki garnków itp.

  • PoeticHouse uniwersalny uchwyt do pokrywki kuchennej szklany garnek do gotowania B07NN4NLWF

Sklep na bazie katalayah.pl © 2020